Szanowni Państwo,
Mam przyjemność zaprosić Państwa na mojej stronie internetowej do krainy medycyny XXI wieku, a mianowicie do nowoczesnych technologii implantologii i medycyny, która w oparciu o najnowsze osiągnięcia myśli i doświadczenia daje nam możliwość odzyskania utraconych możliwości posiadania zębów, będących kiedyś w Naszej jamie ustnej.
Implantologia, jako prężnie rozwijająca się dziedzina stomatologii stwarza możliwości odbudowy protetycznej zębów na bazie tytanowych wszczepów śródkostnych w żuchwie i szczęce, co pozwala na odzyskanie utraconych powierzchni żucia w jamie ustnej oraz na odbudowę na bazie struktur porcelanowych pięknego estetycznego uzębienia, które ozdobi naszą twarz i usta, pozwalając na piękną wymowę oraz estetyczny wygląd. Warunkiem wykonania wszczepu implantologicznego jest posiadanie odpowiednio dużej ilości tkanki kostnej oraz posiadanie w jamie ustnej korzystnych warunków zgryzowych umożliwiających wszczepienie implantu oraz możliwość korzystania z odbudowy protetycznej na nich zamocowanych.
Podstawowym zagadnieniem jest prawidłowa kwalifikacja pacjenta i ustalenie czy dana osoba może mieć wykonany wszczep implantu, w którym miejscu ma być wykonany wszczep i czy będzie możliwa odbudowa protetyczna, funkcjonalna i estetyczna na dokonanym wszczepie. Nie zasobność portfela pacjenta, ale obiektywna analiza danych klinicznych i radiologicznych w oparciu o doświadczenie medyczne pozwala dać gwarancje udanego zabiegu i pozwoli cieszyć się efektem końcowym.
Zapraszam osoby zainteresowane na konsultacje, która po wykonaniu badań radiologicznych i klinicznych pozwoli zakwalifikować do leczenia implantologicznego lub do leczenia alternatywnego. Jest bardzo ważne przed przystąpieniem do leczenia implantologicznego określenie za i przeciw takiego leczenia oraz logiczna obiektywna ocena warunków anatomicznych, fizjologicznych i protetycznych przyszłych warunków zgryzowych, czynnościowych i estetycznych.
Konsultacje implantologiczne może wykonać u mnie każda zainteresowana osoba, uzyskując odpowiedz na pytanie, czy można u niej wykonać leczenie implantologiczne i jaki jest koszt takiego leczenia. W mojej pracy chirurgicznej dział implantologii stomatologicznej dostosowałem do potrzeb i możliwości pacjenta, wykorzystując w swojej pracy trzy systemy implantologiczne mogę Państwu zaproponować leczenie alternatywne w stosunku do tradycyjnego leczenia protetycznego pod względem jakościowym, funkcjonalnym i cenowym. Pracuję na sprawdzonych niemieckich i szwajcarskich systemach implantologicznych będących gwarantem solidności i jakości. Posiadam przystępne ceny, które są w uzależnione od systemu, który zostanie zastosowany oraz stopnia trudności implantologicznej.
Wykonuję również zabiegi chirurgiczne przygotowujące do zabiegu implantologicznego, takie jak podniesienie zatoki szczękowej, odbudowa tkanki kostnej wymaganej do wszczepu implantologicznego i inne.

Zapraszam bardzo serdecznie

Z wyrazami szacunku

Dr n. med. Michał Findziński