Szanowni Państwo

W zakresie moich zainteresowań jest również dział chirurgii obejmujący jamę ustną i wyrostki zębodołowe wraz z zębami, który należy do chirurgii stomatologicznej. Usuwanie zębów stało się częścią mojej codziennej pracy.

Usuwam: zęby zatrzymane, zaklinowane zęby zrośnięte z kością, wykonuję mnogie ekstrakcje, usuwam zęby pojedyncze bez koron po leczeniu kanałowym, usuwam zawiązki zębów.

Wykonuję: kiretarze pojedynczego łuku lub obu, usuwam torbiele z natychmiastowym wypełnieniem przeszczepem autogennym lub heterogennym, podnoszę zatoki szczękowe w celach protetycznych, wykonuję chirurgię przedprotetyczną wyrostków zębowych z zastosowaniem augmentacji i błon kolagenowych, wykonuję resekcje korzeni zębów, ściągam do łuku zęby zatrzymane – ze wskazań ortodontycznych. Usuwam chirurgicznie podejrzane onkologicznie zmiany w jamie ustnej z badaniem histopatologicznym. Koryguję wyrostki zębodołowe za pomocą dystraktora.

ZAPRASZAM OSOBY OCZEKUJĄCE POMOCY Z ZAKRESU CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ.

Konsultuje osobiście lub za pomocą poczty elektronicznej na mój adres, na podstawie wysłanych zdjęć panoramicznych w formie pliku.

Zapraszam bardzo serdecznie

Z wyrazami szacunku

Dr n. med. Michał Findziński